Ar įmanoma „apgauti" gripą?

Jau sergate gripu?! Jums ”laužo” kaulus, jaučiatės lyg apkultas? Net tada verta pradėti vartoti homeopatinį preparatą INFLUCID, nes jis sustiprins jūsų organizmą žūtbūtinėje kovoje su pragaištingu gripo virusu ir jūs tikrai neliksite pralaimėtojas.

 

Kodėl reikėtų vartoti būtent homeopatinį preparatą INFLUCID?

 

Homeopatiniai preparatai neslopina ligos simptomų, tačiau sustiprina organizmo gynybines funkcijas,  t. y. padeda organizmui įveikti ligą.

 

Homeopatiniai preparatai nežaloja jūsų skrandžio, kepenų, inkstų, širdies ir kitų organų, ką daro dažnas cheminis vaistas.

 

 

 

Dar V a. prieš Kristų Hipokratas savo knygoje ”Epidemijos” aprašė ligą, kurios simptomai labai panašūs į dabartinio gripo.

 

XVIII a. viduryje prancūzų gydytojai  ”Rytų karštinę”  pavadino dabar mums žinomu gripo vardu, kuris reiškia ”griebti, užvaldyti”.

 

Pasaulį ypač išgąsdino 1918 m. gripo protrūkis, nusinešęs daugiau nei 20 mln. gyvybių – tai du kartus viršijo Pirmojo pasaulinio karo aukų skaičių.

 

Dabar net pats nekalčiausias virusas pakerta iki 10 proc. suaugusiųjų ir iki 20 proc. vaikų.

 

JAV duomenimis, kasmet nuo gripo miršta daugiau nei 20 tūkstančių žmonių, iš jų 70 proc. sudaro įvairiomis lėtinėmis ligomis sergantys pagyvenę žmonės.

 

Pažink priešą, turėk kovos planą ir būsi nugalėtojas!

 

Apgauti gripą galima!

 

Namų vaistinėlėje būtina turėti homeopatinį preparatą INFLUCID.

 

Jeigu pajutote perštėjimą nosyje, silpnumą, ypač greitą nuovargį, gripą apgauti dar yra vilties: vartokite didžiausią gydomąją INFLUCID dozę ir gripas jūsų neįveiks arba persirgsite daug lengvesnės ir mažiau komplikuotos formos gripu.

 

INFLUCID sudėtis:

 

Aconitum - veiksmingai gydo nosiaryklės ir bronchų uždegimines ligas pradinėse stadijose;

 

Gelsemium veiksmingas gydant galvos skausmų lydimas infekcines ligas;

 

Ipecacuanha mažos dozės pasižymi atsikosėjimą lengvinančiu poveikiu;

 

Phosphorus mobilizuoja ligos sekinamo organizmo jėgas kovai su infekcija;

 

Bryonia veiksminga esant slogai bei sauso, dirginančio kosulio lydimam bronchitui;

 

Eupatorium perfoliatum ypač veiksmingas gydant gripą, greitai pašalina nemalonų kaulų bei sąnarių maudimą.

 

Šaltinis: Mokslo populiarusis leidinys „Gamtos galia“ Nr.2(8)

Visa informacija,esanti šiame tinklapyje yra tik informacinio pobūdžio. UAB „Mitela“ nesiekia pakeisti gydytojų ar kitų sveikatos priežiūros specialistų rekomendacijų ir nėra atsakinga ir nebus atsakinga už kokią nors žalą ar praradimus, tariamai patirtus dėl šiame tinklapyje pateiktos informacijos ar patarimų. Visi asmenys nuotraukose vaizduojami tik iliustracijos tikslais. Prašome įdėmiai perskaityti pakuočių lapelius ir vaistus vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojami vaistai gali pakenkti Jūsų sveikatai.

 

©2016 UAB „MITELA“