Nusilpęs organizmas tonzilėse sulaikytų ligų sukėlėjų nepajėgia sunaikinti, todėl prasideda tonzilių uždegimas – tonzilitas, šnekamojoje kalboje dar vadinamas ”angina”.

 

Negydomas lėtinis tonzilitas gali sukelti daugiau kaip 80 ligų, o, pašalinus tonziles (”išoperavus anginą”) padidėja bronchito bei plaučių uždegimo grėsmė.

 

Tonziles būtina kuo labiau stiprinti, o to pasiekti galite taikydami homeopatinį gydymo metodą bei vartodami atitinkamai Atropinum sulfuricum, mažinantį deginimo jausmą gerklėje, sunkumą ryjant; Hepar sulfuris ir Kalium

Bichromicum, padedantį

Ar žmogaus organizme yra nereikalingų organų?

Burna ir nosis – ”vartai”, per kuriuos į organizmą patenka oras, maistas ir ligų sukėlėjai. Ligų sukėlėjus sulaiko ir sunaikina nosiaryklėje esantis ”apsaugos žiedas”, sudarytas iš tonzilėmis vadinamų limfoidinio audinio sankaupų.

 

 organizmui įveikti pūlingus gleivinės uždegimus bei

tonzilių abscesą; Silicea, stimuliuojantį imunitetą; Mercurius bijodatus, padedantį įveikti limfmazgių paburkimus.

 

Vokietijos homeopatijos sąjunga (DHU) šiuos monopreparatus pateikia sudėtiniame preparate TONSILOTREN, kurį rekomenduojama vartoti sergant ”angina”, skaudant  gerklei ir net tada, kai tonzilės pašalintos: preparatas sustiprins likusį limfoidinį audinį, neleis infekcijai plisti.

 

Esant lėtiniam tonzilitui TONSILOTREN reikėtų vartoti apie 3 mėnesius.

 

Nereikalingų organų žmogaus organizme nėra, tad saugokite juos!

Šaltinis: Mokslo populiarusis leidinys „Gamtos galia“ Nr.2(8)

Visa informacija,esanti šiame tinklapyje yra tik informacinio pobūdžio. UAB „Mitela“ nesiekia pakeisti gydytojų ar kitų sveikatos priežiūros specialistų rekomendacijų ir nėra atsakinga ir nebus atsakinga už kokią nors žalą ar praradimus, tariamai patirtus dėl šiame tinklapyje pateiktos informacijos ar patarimų. Visi asmenys nuotraukose vaizduojami tik iliustracijos tikslais. Prašome įdėmiai perskaityti pakuočių lapelius ir vaistus vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojami vaistai gali pakenkti Jūsų sveikatai.

 

©2016 UAB „MITELA“