Auksiniai širdies lašeliai “Saulės vaikams”

Pirma: pajutę padidėjusį nuovargį, mieguistumą, leiskite sau pailsėti arba dirbkite „tausojamuoju režimu“.

 

Antra: labai svarbu tokiu momentu padėti vegetacinei nervų sistemai, reguliuojančiai vidaus organų darbą bei apsaugoti širdies kraujagyslių sistemą nuo pažeidimų.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mokslininkai pastebi, kad magnetinių audrų piko metu vaistų efektyvumas žmonių meteopatų organizme gali sumažėti nuo 5 iki 50%. Tai paaiškina, kodėl paskirtas gydymas staiga tampa nepajėgus valdyti situaciją organizme.

 

 Jei meteopatinių reakcijų metu sunegaluoja širdies- kraujagyslių sistema, rekomenduojama, pasitarus su gydytojais,  vartoti Aurocard , kurio sudėtyje esanti Ignatia, Aurum chloratum, Convallaria majalis, Crtataegus ir Arnica padeda apraminti vegetacinę nervų sistemą, reguliuojančią mūsų organizmo sistemų darnų darbą.

 

 

 

 

 

Kiekvienoje šeimoje rasime žmogų kuriam būdingas padidintas jautrumas artėjantiems orų pasikeitimams. Tai meteopatija, kuri pasireiškia neįveikiamu mieguistumu, silpnumu, galvos skausmu, širdies negalavimų, sąnarių ar buvusių lūžio vietų skausmų paūmėjimu ir pan.

 

Dauguma meteopatų (jie sudaro 1/6 planetos gyventojų dalį) būna gimę sumažinto Saulės aktyvumo metais (... 1922, 1923, 1924, 1932, 1933, 1934, 1943, 1944, 1953, 1954, 1963, 1964, 1965, 1974, 1975, 1985, 1986, 1987, 1997, 1998, 1999...).

 

Jautrumo Saulės audroms laipsnį dar lemia ir genetinis bagažas, gyvenimo būdas, darbo pobūdis. Saulės audrų laikotarpiu šių žmonių tarpe beveik du kartus padažnėja nelaimingų atsitikimų, staigių mirčių skaičius, ženkliai pablogėja sergančiųjų lėtinėmis ligomis sveikatos būklė.

 

Tačiau ne viskas yra taip blogai, mat „saulės vaikams“ būdingesni įvairūs talentai.

 

Neoficialios statistikos duomenimis, žmonės meteopatai  žymiai dažniau nei „normalūs“ žmonės tampa garsiais kūrėjais - kompozitoriais, rašytojais, dailininkais. Jie tarsi stipriai įtemptos stygos labai jautriai reaguoja į visus juos supančio fizinio ir emocinio pasaulio svyravimus.

 

Kaip padėti „Saulės vaikams“?

 

 

 

 

 

Jeigu jau seniai vartojate kitus vaistus kraujospūdžiui ar širdies negalavimams gydyti, tačiau stipriai jaučiate meteopatines reakcijas – pasitarus su gydytoju  papildomai galima vartoti Aurocard.

 

 

Trečia: ne meteopatinių reakcijų metu rekomenduojama grūdintis, t.y. padėti organizmui tapti atsparesniu meteopatinėms reakcijoms.

 

Daugumai tiktų pasivaikščiojimas ar bėgimas gryname ore, slidinėjimas, atpalaiduojančios arbatos.

 

Vieniems labiau tiktų pabadauti, kiti geriau jausis saulės audrų metu, kai bus sočiai pavalgę, tad čia jau individualu. Rekomenduojama įsiklausyti į savo organizmą.

 

Ketvirta: aklai netikėti gerų – blogų dienų prognozėmis, nes tai netiklsu ir labai bendra. Meteopatinės prognozės – tai ir ne orų prognozės. Šioje srityje dirbantys mokslininkai teigia, kad maksimaliai tikslią meteopatinę (magnetinių audrų žemėje ir meteopatinių reakcijų) prognozę galima sudaryti ne daugiau kaip dviem-trim parom į priekį.

 

Ateityje meteopatinės prognozės turėtų tapti prieinamos visiems tuo besidomintiems ir gali būti, jog bus skelbiamos.

Šaltinis: Mokslo populiarusis leidinys „Gamtos galia“ Nr.2(16)

Visa informacija,esanti šiame tinklapyje yra tik informacinio pobūdžio. UAB „Mitela“ nesiekia pakeisti gydytojų ar kitų sveikatos priežiūros specialistų rekomendacijų ir nėra atsakinga ir nebus atsakinga už kokią nors žalą ar praradimus, tariamai patirtus dėl šiame tinklapyje pateiktos informacijos ar patarimų. Visi asmenys nuotraukose vaizduojami tik iliustracijos tikslais. Prašome įdėmiai perskaityti pakuočių lapelius ir vaistus vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojami vaistai gali pakenkti Jūsų sveikatai.

 

©2016 UAB „MITELA“