Aurocard

Preparato Aurocard   sudedamosios dalys – vienos seniausių vaistinių augalų, vartojamų ankstyvam širdies nepakankamumui kompleksiškai gydyti.

 

Dauguma lengvo širdies nepakankamumo ligų susijusios su pervargimu, širdies raumens perkrovimu, ilgalaikiu stresu – tokiais atvejais labai tinka  Aurocard. Tinka labai jautriems, greitai susijaudinantiems, greitai pavargstantiems pacientams.

 

Kuo ypatingas

Vartojamas ankstyvos širdies nepakankamumo stadijos kompleksiniam gydymui

            Daugiau

           informacijos

 

    Išsaugok širdį!

 

  Jūsų širdis verta prabangos

 

     Auksiniai širdies lašeliai

        “Saulės vaikams”

 

    Kaip veikia Aurocard?

 

 

•  reguliuoja širdies darbą

•  emocijų itakai

•  padeda nusiraminti

 

Vaisto charakteristika

• Žmonėms, turintiems nusiskundimų, bet atlikus tyrimus pradinėje ligos stadijoje organinių

pakitimų nerandama.

• Pagyvenusiems žmonėms.

• Žmonėms, turintiems nusiskundimų ir tyrimais

   patvirtintų pakitimų širdies ir kraujagyslių

     sistemoje, gaunantiems gydytojo nustatytą

       alopatinį gydymą, bet labai jautriai

          reaguojantiems į emocijas.

            • Meteopriklausomiems žmonėms.

 

 

Kam tinka Aurocard?

Išsaugok širdį!

Dauguma mūsų gyvename labai chaotišką, skubėjimo, išgyvenimų ir streso kupiną gyvenimą, kurio tempas nenumaldomai greitėja...  Organizme streso metu išsiskiria labai daug hormono adrenalino, kuris ir ardo mus. Jeigu po patirto nedidelio streso bent kelias valandas dirbtume labai intensyvų fizinį darbą, neutralizuotume žalingąjį adrenalino poveikį.

 

Labai nustembame, kai staiga

sunegalavus pasitikriname širdį ir nieko blogo nerandame! Tačiau blogai besijaučiančiam žmogui reikia pagalbos...

Jūsų širdis verta prabangos

Astrologai sako, kad auksas suteikia energijos, pervargus padeda atsipalaiduoti, mažina depresiją, skatina proto aiškumą. Netgi manoma, kad….

Auksiniai širdies lašeliai “Saulės vaikams”

Kiekvienoje šeimoje rasime žmogų kuriam būdingas padidintas jautrumas artėjantiems orų pasikeitimams. Tai meteopatija, kuri pasireiškia neįveikiamu mieguistumu, silpnumu, galvos skausmu, širdies negalavimų, sąnarių ar buvusių lūžio vietų skausmų paūmėjimu ir pan.

 

Jautrumo Saulės audroms laipsnį dar lemia ir genetinis bagažas, gyvenimo būdas, darbo pobūdis. Saulės audrų laikotarpiu šių žmonių tarpe beveik

du kartus padažnėja nelaimingų atsitikimų, staigių mirčių skaičius, ženkliai pablogėja sergančiųjų lėtinėmis ligomis sveikatos būklė…

Visa informacija,esanti šiame tinklapyje yra tik informacinio pobūdžio. UAB „Mitela“ nesiekia pakeisti gydytojų ar kitų sveikatos priežiūros specialistų rekomendacijų ir nėra atsakinga ir nebus atsakinga už kokią nors žalą ar praradimus, tariamai patirtus dėl šiame tinklapyje pateiktos informacijos ar patarimų. Visi asmenys nuotraukose vaizduojami tik iliustracijos tikslais. Prašome įdėmiai perskaityti pakuočių lapelius ir vaistus vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojami vaistai gali pakenkti Jūsų sveikatai.

 

©2016 UAB „MITELA“