Homeopatinius

vaistus renkasi vis

daugiau žmonių

Trys iš keturių europiečių žino, kas yra homeopatija.

Homeopatinius preparatus renkasi jau daugiau nei 100 milijonų Europos gyventojų  (ES gyvena 500 milijonų žmonių).

Šiandien sveikatos apsauga ir medicina susiduria su didelėmis problemomis:

 

• išlaidos sveikatos apsaugai didėja,

• lėtinės ligos jaunėja ir sergamumas jomis didėja,

• didėja atsparumas antibiotikams,

• didelis sergamumas ir mirtingumas dėl pačių vaistų sukeliamo

  pašalinio poveikio.

Pacientai vis dažniau ieško paprastesnių, neturinčių pašalinio poveikio, gydymo būdų. Homeopatija įrodė, kad dažnai ji – tobula ir švelni alternatyva. Todėl sparčiai didėja homeopatinių vaistų paklausa.

Homeopatija – ateities medicina

Pastaruoju metu iškilo natūralios aplinkos išnykimo grėsmė ir mes su nerimu stebime šio proceso įtaką žmogaus organizmui. Alergiškų žmonių skaičiaus gausėjimas, naujos ligos, atsirandančios dėl vaistų poveikio, mikroorganizmų štamai, atsparūs šiuolaikinių antibiotikų poveikiui, verčia gydytojus

Skaitykite Daugiau

Visa informacija,esanti šiame tinklapyje yra tik informacinio pobūdžio. UAB „Mitela“ nesiekia pakeisti gydytojų ar kitų sveikatos priežiūros specialistų rekomendacijų ir nėra atsakinga ir nebus atsakinga už kokią nors žalą ar praradimus, tariamai patirtus dėl šiame tinklapyje pateiktos informacijos ar patarimų. Visi asmenys nuotraukose vaizduojami tik iliustracijos tikslais. Prašome įdėmiai perskaityti pakuočių lapelius ir vaistus vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojami vaistai gali pakenkti Jūsų sveikatai.

 

©2019 UAB „MITELA“

Homeopatinius

vaistus renkasi vis

daugiau žmonių