Immunokind

Immunokind   sumažina ūmių viršutinių kvėpavimo takų susirgimų dažnumą ir sunkumą (trukmę).

 

Pradėję lankyti kolektyvą vaikai dažniausiai serga peršalimo ligomis. Immunokind rekomenduojamas profilaktiškai vaikams prieš pradedant lankyti kolektyvą – kad sustiprėtų imunitetas ir vaikas nesirgtų.

 

Dažnai sergantiems vaikams – Immunokind  sumažina ligų dažnumą ir sunkumą (pvz., kai vaikas dažnai serga rinitu, sinusitu, faringitu, stomatitu, pienlige, tonzilitu, otitu, konjuktyvitu, laringitu, trachelitu, bronchitu, astma, cistitu ir pan.).

 

Immunokind  taip pat stiprina imunitetą kai vaikai jau turi lėtinių problemų - esant tonzilių, adenoidų hipertrofijai, periferinių kaklo limfmazgių padidėjimui.

 

 

Kuo ypatingas

Įspūdingas imuniteto stiprinimas

• Sukurtas specialiai vaikams nuo gimimo

 

• Saugus ir švelnus

 

• Puikiai toleruojamas

 

• Efektyvus (klinikiniai tyrimai)

 

• Be pašalinio poveikio

 

• Lengva naudoti, tabletės iš karto

   ištirpsta burnoje

 

• Nereceptinis vaistas.

 

 

Vaisto charakteristika

Detalesnę informaciją apie vaikų negalavimus ir gydymą DHU vaikų linijos vaistais rasite apsilankę mūsų internetiniame puslapyje www.vaikuvaistinele.lt

Galima  vartoti nuo gimimo

Visa informacija,esanti šiame tinklapyje yra tik informacinio pobūdžio. UAB „Mitela“ nesiekia pakeisti gydytojų ar kitų sveikatos priežiūros specialistų rekomendacijų ir nėra atsakinga ir nebus atsakinga už kokią nors žalą ar praradimus, tariamai patirtus dėl šiame tinklapyje pateiktos informacijos ar patarimų. Visi asmenys nuotraukose vaizduojami tik iliustracijos tikslais. Prašome įdėmiai perskaityti pakuočių lapelius ir vaistus vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojami vaistai gali pakenkti Jūsų sveikatai.

 

©2016 UAB „MITELA“