sutrikimai emociniu,

dvasiniu lygmenimis (tai jau minėtos patirtos nuoskaudos, išgyventas stresas), kuris vėliau, nešalinant sutrikimo priežasties arba ligą gydant netinkamai, sukelia pakitimus organuose.

 

Kaip išsaugoti širdį? Šaolinio vienuolių ramybė – jeigu ir mes sugebėtume taip valdyti emocijas ir apsisaugoti nuo aplinkos – būtų tiesiog panacėja. Meditacija, malda taip pat padėtų. Padėtų viskas, kas harmonizuoja sielą, tad kiekvienam reikėtų ieškoti sau tinkamiausio sprendimo.

 

Bet mes gyvename pašėlusiu tempu...

 

Kitas kelias – kviestis pagalbon homeopatiją. Homeopatija – harmonizuojantis gydymo metodas, o teisingai parinkti homeopatiniai vaistai veikia pačią ligos priežastį.

Išsaugok širdį!

Dauguma mūsų gyvename labai chaotišką, skubėjimo, išgyvenimų ir streso kupiną gyvenimą, kurio tempas nenumaldomai greitėja. Organizme streso metu išsiskiria labai daug hormono adrenalino, kuris ir ardo mus. Jeigu po patirto nedidelio streso bent kelias valandas dirbtume labai intensyvų fizinį darbą, neutralizuotume žalingąjį adrenalino poveikį.

 

Labai nustembame, kai staiga sunegalavus pasitikriname širdį ir nieko blogo nerandame! Tačiau blogai besijaučiančiam žmogui reikia pagalbos. Neretai panašiais atvejais skiriamas gydymas raminamaisiais ar antidepresantais.

 

O kad yra ryšys tarp depresijos ir širdies negalavimų, patvirtina moksliniai tyrimai. (Medscape Cardiology 7 (1), 2003 m.). Gaila tik, kad toks gydymas labiau primena savęs „apgaudinėjimą“, o ne problemos sprendimą.

 

Kur slypi problema? Kodėl sunegaluoja širdis? Alopatinė, arba tradicinė, medicina labiau gilinasi į organų pakitimus, bet pakitimai organuose – tai jau toli pažengusios ligos

apraiška, nes pradžia yra

 

Mums, skubantiems ir nespėjantiems, pagamintas specialus homeopatinis vaistas – AUROCARD, o jo sudėtyje yra:

 

Aukso (Aurum chloratum s. muriaticum), kuris padeda esant stipriam širdies plakimui, esant skausmams širdies plote bei miokardo hipertrofijai.

 

Ignoto činčibero (Ignatia), kuris padeda įveikti emocinius sutrikimus ir begalinį uždarumą bei žalojantį skausmo laikymą viduje;

 

Arnikos (Arnica Montana) – širdį tonizuojančio vaisto, kuris padės įveikti širdies „suspaudimo“ jausmą, ypač lydimą liūdesio, oro trūkumo, silpno pulso bei jausmo „lyg širdis stotų“.  Gerai tonizuoja širdies darbą vyresniems žmonėms sveikimo laikotarpiu;

 

Pakalnutės (Convallaria majalis), kuri padės įveikti širdies ritmo sutrikimą;

 

Gudobelės (Crataegus), kuri rekomenduojama esant nereguliariam, silpnam pulsui, skausmui širdies plote, nemigai dėl širdies negalavimų.

 

Svarbu žinoti, jog AUROCARD veikia pačią širdies negalavimų priežastį, t. y. gali padėti mums išsaugoti širdį.

 

 

Šaltinis: Mokslo populiarusis leidinys „Gamtos galia“ Nr.2(12)

Visa informacija,esanti šiame tinklapyje yra tik informacinio pobūdžio. UAB „Mitela“ nesiekia pakeisti gydytojų ar kitų sveikatos priežiūros specialistų rekomendacijų ir nėra atsakinga ir nebus atsakinga už kokią nors žalą ar praradimus, tariamai patirtus dėl šiame tinklapyje pateiktos informacijos ar patarimų. Visi asmenys nuotraukose vaizduojami tik iliustracijos tikslais. Prašome įdėmiai perskaityti pakuočių lapelius ir vaistus vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojami vaistai gali pakenkti Jūsų sveikatai.

 

©2016 UAB „MITELA“