Neurologas, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, manualinės terapijos specialistas

Jonas Girskis

šeimininkėms rekomenduoju tai atlikti, ruošiantis sodo ar namų tvarkymo darbams (tai tarytum sportininko apšilimas prieš varžybas). Sergantiems įvairiomis raumenų ir kaulų sistemos ligomis siūlau juo tepti skausmingas kūno vietas tris kartus per dieną.

 

Rewma – Gel lengvai įsigeria į minkštuosius audinius, esančius aplink sąnarines jungtis, ir puikiai

atpalaiduoja spazmuotus

Kaip parodė ilgametė mano darbo patirtis gydant raumenų ir kaulų sistemą, tikslingų fizinių pratimų poveikį sustiprina tepalų naudojimas. Per visą savo gydytojo praktiką pacientams skyriau daug įvairių tepalų, bet mano patyrimas bei pacientų atsiliepimai privertė pasilikti ištikimu homeopatiniam geliui

Rewma – Gel, kurį iki šiol naudoju medicininėje praktikoje.

 

 Pacientams patariu juo įsitrinti skausmingas kūno vietas – pažeistus sąnarius ar raumenis, maždaug prieš vieną valandą iki pradedant daryti fizinius pratimus.

 

Sodininkams ir namų

(sutrumpėjusius) raumenis, todėl juose pagerėja arterinė ir veninė kraujotaka bei medžiagų apykaita. Atsipalaidavę raumenys sumažina pasipriešinimą sąnario judesiui ir leidžia jam laisviau judėti bei sumažina skausmą. Įtrintas į skausmingus taškus raumenyse jis suaktyvina medžiagų apykaitą ir sudaro geresnes sąlygas tarpiniams medžiagų apykaitos produktams pasišalinti. Savo praktikoje dažnai šį gelį naudoju atlikdamas ultragarso procedūras - tai ypatingai sustiprina jo poveikį.

 

Esu įsitikinęs, kad  Rewma – Gel  žmonėms grąžina judėjimo laisvę, kurią iš jų buvo atėmęs skausmas!

Visa informacija,esanti šiame tinklapyje yra tik informacinio pobūdžio. UAB „Mitela“ nesiekia pakeisti gydytojų ar kitų sveikatos priežiūros specialistų rekomendacijų ir nėra atsakinga ir nebus atsakinga už kokią nors žalą ar praradimus, tariamai patirtus dėl šiame tinklapyje pateiktos informacijos ar patarimų. Visi asmenys nuotraukose vaizduojami tik iliustracijos tikslais. Prašome įdėmiai perskaityti pakuočių lapelius ir vaistus vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojami vaistai gali pakenkti Jūsų sveikatai.

 

©2016 UAB „MITELA“