Kaip išvengti sinusito?

ertmėje susikaupusius pūlius.

 

Deja, atvertas sinusas dar labiau linkęs uždegimams, dažnai kartojasi ir antibiotikais apgydyti ar išgydyti sinusų uždegimai. Net pati naujausia optinė operacinė technika, leidžianti ploniausiais zondais, nepažeidžiant normalios sinuso anatomijos, per tą siaurąją angutę patekti į sinuso ertmę ir ją išvalyti, nepadeda išgydyti sinusito – liga kartojasi dar dažniau nei neoperuotiems ligoniams.

 

Šiuo metu viso pasaulio mokslininkai mėgina rasti atsakymą, kas yra pagrindinis veiksnys, lemiantis sinuso uždegimo atsiradimą.

 

 Viena iš versijų yra imuninės sistemos sutrikimai. Pastebėta, kad koreguojant dietą kai kuriems pacientams pavyko lengviau pasveikti bei išvengti sinusito pasikartojimo.

 

Mėginama aiškintis, kokie gretutiniai skundai dar vargina sinusitu sergančius žmones.

 

Žodžiu, pamažu grįžtama prie homeopatijos, kuri teisingai paskirtais homeopatiniais vaistais organizmui padės įveikti ir tokią negandą kaip sinuso uždegimas bei tiršta sloga.

 

Rudenėjant, kai karštą dieną keičia vėsus vakaras ir naktis, rodos, nei iš šio, nei iš to jau ir šniurkščioji nosimi. Tai gali būti labai pavojingos ir klastingos ligos – sinusito arba prienosinių ančių uždegimo pradžia.

 

Sinusai sušildo bei sudrėkina įkvepiamą orą prieš jam patenkant į plaučius, ant sinusų gleivinės nusėda ir prilimpa įvairių su oru įkvepiamų dulkelių, bakterijų bei virusų. Sinusų gleivinė gamina labai daug gleivių (vienas sinusas per dieną išskiria apie 1 litrą gleivių), su kuriomis iš sinuso pasišalina ir visi nešvarumai bei ligų sukėlėjai.

 

Anga, pro kurią iš sinuso išteka čia pasigaminančios gleivės – labai siaura – jos skersmuo yra maždaug 1 milimetro. Štai kur slypi sinuso uždegimo pavojus: dėl uždegimo paburkus sinuso gleivinei susiaurėja ir taip labai siaurutė sinuso anga, jungianti sinusą su nosies ertme.

 

Be to, uždegimo metu sinuso išskiriamas sekretas gerokai sutirštėja, tad gleivės tiesiog kaupiasi sinuse, o mes jaučiame tempimą ar net skausmą sinuso srityje. Pavojus dar labiau padidėja, kai šis susikaupęs sekretas supūliuoja. Tada mes priversti gydytis antibiotikais, o neretai tenka sinusą net operuoti, kad būtų galima pašalinti jo

 

 

 

Taigi gydant tirštą slogą labai svarbu suskystinti sekretą, kad jis galėtų pasišalinti, nesikaupdamas sinuso ertmėje. Tai puikiai padarys Kanadinė auksašaknė (lot. Hydrastis)  ir Kalium bichromicum. Dėl besikaupiančio sekreto prasidėjusį skausmą kaktos ar skruostikaulių srityje įveikti padės Cinnabaris. Sustiprinkite organizmą, kad neįsisiūbuotų kokia arši pūlinga infekcija. O šį darbą atliks ežiuolė (lot. Echinacea). Visus šiuos tirštos slogos bei sinusito gydymui būtinus vaistus Vokietijos homeopatijos sąjunga (DHU) sudėjo į vieną, pagamindama sudėtinį homeopatinį preparatą CINNABSIN N, kurį pateikia jums burnoje greitai tirpstančiomis, malonaus skonio tabletėmis.

 

 

 

Šaltinis: Mokslo populiarusis leidinys „Gamtos galia“ Nr.2(8)

Visa informacija,esanti šiame tinklapyje yra tik informacinio pobūdžio. UAB „Mitela“ nesiekia pakeisti gydytojų ar kitų sveikatos priežiūros specialistų rekomendacijų ir nėra atsakinga ir nebus atsakinga už kokią nors žalą ar praradimus, tariamai patirtus dėl šiame tinklapyje pateiktos informacijos ar patarimų. Visi asmenys nuotraukose vaizduojami tik iliustracijos tikslais. Prašome įdėmiai perskaityti pakuočių lapelius ir vaistus vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojami vaistai gali pakenkti Jūsų sveikatai.

 

©2016 UAB „MITELA“