Klimaktoplan

Klimaktoplan turi fitoestrogeninių savybių, optimali jo sudėtinių dalių kombinacija turi sinergistinį poveikį, gydant kiaušidžių hipofunkcijos somatinius ir psichinius sutrikimus. Klimaktoplan poveikis pagrįstas homeopatiniu veikimo principu, t. y. organizmo sugebėjimu atstatyti sutrikusią organizmo pusiausvyrą ir pasveikti. Klimaktoplan aktyvuoja endogeninius kompensacinius mechanizmus ir niveliuoja kiaušidžių estrogenų sekrecijos mažėjimą.

Kuo ypatingas

Lengvina klimakterinio periodo negalavimus – be hormonų

• Karščio bangas, prakaitavimą

• Miego sutrikimus

• Skundus širdies plote

 • Depresinę būklę

  • Nervingumą, irzlumą

   • Darbingumo sumažėjimą, atminties susilpnėjimą

    • Skundus sąnarių, raumenų srityje

      • Skundus šlapimo organų srityje

         • Libido sutrikimus

            • Makšties sausumą

 

 

Vaisto charakteristika

Tyrimai parodė, kad iki 96% pacienčių  Klimaktoplan efektyviai pašalima daugelį klimakterinio periodo simptomų

   Daugiau informacijos

 

    Klimakterinis periodas?

 

       Specialistai pataria

 

        Kaip veikia

          Klimaktoplan?

 

        Vaisto efektyvumas

    priklauso nuo simptomų

  intensyvumo ir preparato vartojimo dažnumo. Pradžioje visada rekomenduojama homeopatinius vaistus vartoti dažniau, o simptomams pagerėjus pereiti prie standartinio dozavimo.

 

Klimakterinis periodas

Karščio antplūdžiai, prakaito protrūkiai, padažnėjęs širdies plakimas,  nuotaikų svyravimai – tokius negalavimus klimakteriniu laikotarpiu jaučia daugiau nei trys ketvirtadaliai moterų. Bet kai organizmas nebegamina hormonų, nebūtina griebtis sintetinių priemonių. Yra labai veiksmingų švelnių gydymo būdų, kurie nesutrikdo fizinės ir dvasinės harmonijos….

Klimaktoplan: specialistai pataria

„Klimakterinis sindromas – tai simptomų, kurie vystosi moters reprodukcinės sistemos funkcijos nykimo periodu, visuma. Jis atsiranda dėl su amžiumi atsirandančio estrogenų koncentracijos svyravimo, bet ne dėl jų absoliutaus deficito,“ – aiškina gydytoja ginekologė Evelina Čelebija.

 

Klimakterinio sindromo

sunkumo laipsnis priklauso nuo karščio bangų kieko: ….

Visa informacija,esanti šiame tinklapyje yra tik informacinio pobūdžio. UAB „Mitela“ nesiekia pakeisti gydytojų ar kitų sveikatos priežiūros specialistų rekomendacijų ir nėra atsakinga ir nebus atsakinga už kokią nors žalą ar praradimus, tariamai patirtus dėl šiame tinklapyje pateiktos informacijos ar patarimų. Visi asmenys nuotraukose vaizduojami tik iliustracijos tikslais. Prašome įdėmiai perskaityti pakuočių lapelius ir vaistus vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojami vaistai gali pakenkti Jūsų sveikatai.

 

©2016 UAB „MITELA“