Mahonia aquifolium

Mokslininkai, ieškodami

efektyvaus ir toleruojamo vaisto, kurį galima būtų vartoti ilgai, atkreipė dėmesį į augalą Mahonia aquifolium.

 

Mahonia aquifolium – plačiai paplitęs Šiaurės Europoje kultūrinis augalas. Soduose bei parkuose dažnai galima pamatyti 1-2 m. aukščio krūmus su geltonų žiedų kekėm, kurios vėliau virsta žydros spalvos uogom.

 

Homeopatai Mahonia aquifolium seniai skiria ligoniams, kurie serga lėtinėmis dermatozėmis, lydimomis odos pleiskanojimo, tokiomis kaip Psoriasis vulgaris.

 

Psoriasis vulgaris – antra pagal dažnumą po egzemos dermatozė. Šios ligos atsiradimą sąlygoja daugybė faktorių, tarp jų pirmenybė teikiama medžiagų apykaitos sutrikimams, autoimuninėms reakcijoms bei paveldimumui.

 

Apie 90 proc. visų sergančiųjų šia liga sudaro pacientai, sergantys lengvos bei vidutinio sunkumo formos psoriaze.

 

Lėtinės ligos eiga negatyviai veikia paciento gyvenimo kokybę, išryškina psichines bei socialines problemas.

 

 

Visa informacija,esanti šiame tinklapyje yra tik informacinio pobūdžio. UAB „Mitela“ nesiekia pakeisti gydytojų ar kitų sveikatos priežiūros specialistų rekomendacijų ir nėra atsakinga ir nebus atsakinga už kokią nors žalą ar praradimus, tariamai patirtus dėl šiame tinklapyje pateiktos informacijos ar patarimų. Visi asmenys nuotraukose vaizduojami tik iliustracijos tikslais. Prašome įdėmiai perskaityti pakuočių lapelius ir vaistus vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojami vaistai gali pakenkti Jūsų sveikatai.

 

©2016 UAB „MITELA“