Pirmoji pagalba sąnariams

tačiau atokių tokio tyrimo rezultatų niekas dar

neskelbia. Logiškai mąstant, jie negalėtų būti ypač džiuginantys: jeigu net trumpi antibakterinių vaistų kursai labai susilpnina nuo žarnyno priklausančią organizmo imuninę sistemą, tai kas mūsų organizme gali dėtis taip ilgai vartojus antibiotikus?!

 

Tarp kitko, sąnarių negalavimai labai dažni tarp sergančiųjų AIDS, t. y. tarp tų žmonių, kurie, galima sakyti, nebeturi imuninės sistemos. Mokslininkai ir gydytojai suka galvas dėl sąnarių ligų gydymo ateities, o mums sprendimo reikia šiandien.

 

Akivaizdu tai, kad vakar, šiandien ir rytoj mes galime rūpintis savo sąnariais labai paprastais, organizmo imuninės sistemos nežalojančiais, o sąnario būklę labai pagerinančiais būdais, kurie, laiku panaudoti, gali užkirsti kelią sąnarių ligoms progresuoti ateityje.

 

Pamenate, vaikystėje, kai lėkdami parpuldavome ir susitrenkdavome tai koją, tai ranką, senelė ar senelis turbūt ne vienam porino: „Vaikeli, vaikeli, tai senatvėje tau atsilieps, tai skaudės tos sumuštos vietos!“ Tuomet sunku buvo patikėti jų žodžiais, nes sumušimo vietoje atsiradęs tinimas, skausmas ar net mėlynė labai greitai praeidavo, dažniausiai net negydant. Seneliai buvo teisūs, sąnarius ima skaudėti...

 

Todėl visada verta atsiminti, kad esant: sąnarių, raumenų ar antkaulio sumušimui raiščių patempimui (labai efektyvi pagalba – Rux

Sąnarių ligos daugeliui yra aktuali problema.  Jau Hipokrato laikais buvo žinoma, kad suirusi sąnario kremzlė yra labai varginantis ir, deja, nepataisomas dalykas.

 

Didelė pagalba sąnarių ligų varginamiems žmonėms buvo sąnario protezo sukūrimas. Bet protezas negali visavertiškai kompensuoti natūralaus sąnario, todėl mokslininkai šiuo metu ieško geresnių sprendimų.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pavyzdžiui, jau atliekamos bandomosios sąnario kremzlės atkūrimo operacijos, ir tai ateityje gali tapti daug patogesne alternatyva sąnario protezams. Be to, mėginama išsiaiškinti kai kurių sąnarių ligų atsiradimo priežastis, kad būtų galima užkirsti kelią kremzlės irimui.

 

Dažnai pastebima, kad reumatoidinis bei juvenilinis artritai pasireiškia persirgus tam tikromis virusinėmis ir bakterinėmis infekcijomis. Kartais šios ligos užklumpa persirgus, pavyzdžiui, infekcine žarnyno liga. Buvo atliekami tyrimai, tokiais atvejais skiriant ilgą (iki trijų mėnesių) antibakterinių vaistų kursą.

 

Antibakterinių vaistų vartojimo metu sąnarių

būklė lyg ir pagerėdavo,

toxicodendron ekstaktas, esantis REWMA-GEL sudėtyje), kaulų lūžimui, sąnarių traškėjimui, raumenų tempimui ar sąnarių sunkumui po ilgesnio vaikščiojimo ar bėgiojimo strėnų, sprando srities skausmui, galūnių skausmui po sąnario persodinimo operacijos, pagalbos priemonė turėtų būti homeopatinis gelis REWMA-GEL!

 

REWMA-GEL sudėtyje esantys augalų ekstraktai padeda natūraliai įveikti sąnariuose ir raumenyse vykstančius uždegiminius procesus, pagerina sąnarinio skysčio gamybą ir būklę, pagerina kremzlės mitybą, sausgyslių (raiščių) elastingumą ir mitybą, raumenų būklę. REWMA-GEL gerina kaulinio rumbo formavimąsi esant kaulų lūžimui ar skilimui, todėl šis gelis tinka Jūsų sužeistai kojai ar rankai tiek nuėmus gipsą, reabilitacijai, tiek ir nešiojant gipsą (jeigu tenka pergipsuoti, nuėmus gipsą būtinai reikėtų nušluostyti sužeistą galūnę šiltu vandeniu suvilgyta marle, nusausinti ir ištepti

 

REWMA-GEL – tai ne tik pagerins savijautą, bet ir pagreitins kaulo gijimą, sumuštų raumenų sveikimą).

 

Jeigu jus senokai vargina reumatoidinis artritas, osteoartritas, REWMA-GEL sumažins sąnarių sustingimą ir skausmą. REWMA-GEL tinka ir tiems, kam sąnarius skauda dėl podagros.

 

Be to, REWMA-GEL patogu vartoti: jis bekvapis, lengvai tepamas, gerai ir greitai įsigeria į odą nepalikdamas pėdsakų.

Šaltinis: Mokslo populiarusis leidinys „Gamtos galia“ Nr.2(12)

Visa informacija,esanti šiame tinklapyje yra tik informacinio pobūdžio. UAB „Mitela“ nesiekia pakeisti gydytojų ar kitų sveikatos priežiūros specialistų rekomendacijų ir nėra atsakinga ir nebus atsakinga už kokią nors žalą ar praradimus, tariamai patirtus dėl šiame tinklapyje pateiktos informacijos ar patarimų. Visi asmenys nuotraukose vaizduojami tik iliustracijos tikslais. Prašome įdėmiai perskaityti pakuočių lapelius ir vaistus vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojami vaistai gali pakenkti Jūsų sveikatai.

 

©2016 UAB „MITELA“