Su gripu nepajuokausi!

pranašumų prieš tradicinius  vaistus nuo gripo bei ūmaus kvėpavimo takų uždegimo.

 

Homeopatinių preparatų sudėtyje nėra jokių cheminių medžiagų, jie neapkrauna kepenų, nedaro įtakos kraujo krešumui ir apskritai

beveik neturi jokio šalutinio

poveikio.

… Nei iš šio, nei iš to vidurdienį ar vakarop jūs pasijutote nekaip: jums užgulė nosį, kutena čiaudulys, ima laužyti kaulus, o jėgos visai apleido...

 

Prisiminkite močiutės receptus ir homeopatiją:

šios priemonės turi neginčijamų

Laiku pavartoti jie gali per

2–3 dienas sustabdyti peršalimo ligos protrūkį. Vokietijos homeopatijos sąjunga DHU – viena didžiausių homeopatinių preparatų gamintojų –  peršalimo ir karščiavimo, pvz., būklės panašios į gripą, gydymui vaikams ir suaugusiesiems siūlo kompleksinį homeopatinį preparatą INFLUCID (tabletes ir lašelius), kurio pagrindą sudaro augalai ir mineralai.

 

INFLUCID sudėtyje yra 6 išbandyti homeopatiniai monopreparatai, kuriais veiksmingai gydomos ūminės peršalimo ligos, lydimos karščiavimo, (pvz., gripas), prasidedančios staiga ir labai greit įsismarkaujančios.

Šaltinis: Mokslo populiarusis leidinys „Gamtos galia“ Nr.1(9)

Visa informacija,esanti šiame tinklapyje yra tik informacinio pobūdžio. UAB „Mitela“ nesiekia pakeisti gydytojų ar kitų sveikatos priežiūros specialistų rekomendacijų ir nėra atsakinga ir nebus atsakinga už kokią nors žalą ar praradimus, tariamai patirtus dėl šiame tinklapyje pateiktos informacijos ar patarimų. Visi asmenys nuotraukose vaizduojami tik iliustracijos tikslais. Prašome įdėmiai perskaityti pakuočių lapelius ir vaistus vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojami vaistai gali pakenkti Jūsų sveikatai.

 

©2016 UAB „MITELA“