UMCKALOR   – „teisingas“ gydymas!

Įdomu, kad Vokietijoje ir iki šiol vartojamas istorinis preparato pavadinimas – Umckaloabo, kuris zulu genties kalboje reiškia „sunkus kosulys“.

 

Apsaugo ir gydo kvėpavimo sistemą

 

Organizmo kvėpavimo sistema nuolat kontaktuoja su patogeniniais mikroorganizmais. Nosis ir sinusai, tonzilės, bronchai ir plaučiai labai dažnai infekuojami virusais ir bakterijomis.

 

Infekcijų sukėlėjai atsiranda ant gleivinės ląstelių, jie skverbiasi gilyn, dauginasi ir plinta į kitas ląsteles. Prasideda gleivinės uždegimas. Tuo metu gleivinė išskiria klampias gleives, kurios yra ideali terpė infekcijai plisti.

 

 

 

 

 

 

XIX amžiaus pabaigoje anglas majoras Čarlzas Henris Stivensas ilgai keliavo iš Europos į Pietų Afriką tikėdamasis, kad klimato kaita padės jam išsigydyti sunkios formos plaučių tuberkuliozę.

 

Taip, čia jis iš tiesų išgijo.

 

Išgijo, nes keturis mėnesius zulu genties žiniuonis gydė jį vaistu, pagamintu iš pelargonijos šaknų, kol... įvyko stebuklas!

 

1897 metais Stivensas atsivežė šį vaistą į Europą. Tai – snapučių šeimos augalas Pelargonium sidoides, augantis tiktai vienintelėje vietoje mūsų planetoje – Pietų Afrikoje.

 

 Pelargonium sidoides auginimas – labai sudėtingas ir daug pastangų reikalaujantis procesas. Dabar vaistų gamybai kiekvienais metais Pietų Afrikoje išauginama apie 800 000 daigų.

 

Tik po 2–4 metų pelargonijos šaknyse susikaupia pakankamas biologiškai aktyvių medžiagų kiekis. Rankiniu būdu išrūšiuotos, išplautos ir išdžiovintos galutiniam perdirbimui jos keliauja į Vokietiją.

 

Farmacijos gamykloje Karlsrūhe žaliosios šaknys tampa vaistiniu preparatu UMCKALOR.

 

 

 

Fitobiotike UMCKALOR yra dešimtys biologiškai aktyvių medžiagų, kurios aktyviai veikia mikrobus gydant viršutinių kvėpavimo takų infekcines uždegimines ligas.

 

Unikalus fitobiotikas UMCKALOR pasižymi daugialypiu poveikiu: užkerta kelią bakterijoms įsiskverbti ir daugintis ląstelėse; pasižymi ir imunitetą stiprinančiu poveikiu, taigi didina atsparumą virusinėms infekcijoms; skystina gleives, o tai yra viena svarbiausių sąlygų infekcijai sustabdyti.

 

Standartizuoti klinikiniai UMCKALOR tyrimai parodė, kad šis preparatas užkerta kelią pakartotinei infekcijai ligoniams, sergantiems lėtiniu bronchitu.

 

Dėl ryškaus klinikinio veiksmingumo ir saugumo UMCKALOR ypač tinkamas pediatrijoje. Vaikai, vartojantys UMCKALOR pasireiškus pirmiesiems peršalimo požymiams rudenį, žiemą arba pavasarį, gerokai rečiau serga ir lengviau perserga peršalimo ligomis.

 

UMCKALOR – unikalumas, mokslas, kokybė, tai – logika ir racionalumas. Tai teisingas gydymas, kai Jums reikia skubios pagalbos.

 

UMCKALOR – veiksminga apsauga visai šeimai nuo kvėpavimo takų infekcijų visus metus!

 

 

Šaltinis: Mokslo populiarusis leidinys „Gamtos galia“ Nr.1(3)

Visa informacija,esanti šiame tinklapyje yra tik informacinio pobūdžio. UAB „Mitela“ nesiekia pakeisti gydytojų ar kitų sveikatos priežiūros specialistų rekomendacijų ir nėra atsakinga ir nebus atsakinga už kokią nors žalą ar praradimus, tariamai patirtus dėl šiame tinklapyje pateiktos informacijos ar patarimų. Visi asmenys nuotraukose vaizduojami tik iliustracijos tikslais. Prašome įdėmiai perskaityti pakuočių lapelius ir vaistus vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojami vaistai gali pakenkti Jūsų sveikatai.

 

©2016 UAB „MITELA“