DHU homeopatiniai kompleksiniai vaistai gaminami remiantis dešimtmečiais sukauptomis žiniomis ir patirtimi, susijusia su atskirų veikliųjų medžiagų veikimu ir specifinėmis indikacijomis.

 

Veikliosios medžiagos į kompleksinį preparatą parenkamos moksliškai pagrįstai, kad, atsižvelgiant į atitinkamas indikacijas, didintų sinergetinį efektą ir stiprintų produkto veiksmingumą.

 

DHU produktų veiksmingumas įrodytas daugelyje klinikinių tyrimų, atliktų visame pasaulyje.

 

DHUᅠ turiᅠ tvirtą mokslinę bazę ir visa šios kompanijos gaminama produkcija atitinka pačius aukščiausius Europos Sąjungos kokybės kontrolės standartus (GMP).

Vaistai

Umckalor®

ūminio bronchito simptomams mažinti, atsikosėjimui lengvinti

Daugiau

Influcid®

Peršalimo ir karščiavimo, pvz., būklės panašios į gripą, gydymui

Daugiau

Cinnabsin®

Įveikia slogą ir papildomam ūminio ar lėtinio sinusito gydymui

Daugiau

Tonsilotren®

Ryklės uždegimo sukeltų negalavimų lengvinimas

Daugiau

Psoriaten®

Sauso odos bėrimo ir papildomam psoriazės gydymui

Daugiau

Aurocard®

Auksiniai lašai širdžiai

Daugiau

Vaikų vaistinėlė

Vaistai vaikams

Daugiau

Dr. Šiuslerio druskos

Kasdieniniai negalavimai

Daugiau

Visa informacija,esanti šiame tinklapyje yra tik informacinio pobūdžio. UAB „Mitela“ nesiekia pakeisti gydytojų ar kitų sveikatos priežiūros specialistų rekomendacijų ir nėra atsakinga ir nebus atsakinga už kokią nors žalą ar praradimus, tariamai patirtus dėl šiame tinklapyje pateiktos informacijos ar patarimų. Visi asmenys nuotraukose vaizduojami tik iliustracijos tikslais. Prašome įdėmiai perskaityti pakuočių lapelius ir vaistus vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojami vaistai gali pakenkti Jūsų sveikatai.

 

©2019 UAB „MITELA“